Můj příběh

interior, house, comfort

Jmenuji se Aneta Hrazdilová

Už od dětství jsem měla ráda proměny bydlení a představovala jsem si, že i já budu jednou pomáhat lidem bydlet hezky.

Když jsem poznala učení Feng- shui, začal mi bytový design dávat hlubší smysl. Pochopila jsem, jak věci kolem mne ovlivňují můj život. 

Ať máte v životě jakýkoliv záměr, cíl nebo sen, váš domov nebo kancelář vám v tom pomohou.

 

Motto: „Nesni svůj život, žij své sny!“


Moje cesta životem

Byla jsem kreativní dítě. Malovala a tvořila. S nadšením jsem sledovala pořady o bydlení a představovala jsem si, že až budu velká, budu to taky umět. 

Přišlo rozhodování „čím budu“. Práci designera jsem vnímala jako nedosažitelnou a jen pro vyvolené. Nakonec rozum vyhrál nad srdcem a sešla jsem ze své cesty.

Celý život, ale zůstalo bydlení mým koníčkem. Byla jsem vždy ve svém živlu, když jsem mohla někomu ze svých blízkých pomoc se zařizováním domova nebo kanceláře. 

sign, direction, kids-2792576.jpg


Jak jsem se našla ve Feng shui?

sleep, bed, dream

Feng shui jsem vnímala kolem sebe celý život. Vždy ve mně vzbuzovalo zvědavost a touhu ho poznat víc. Největší zlom nastal v momentě, kdy jsem potřebovala vyřešit spaní (spíše nespaní) mých dcer- dvojčat.

Už když jsme kupovali dům, nechali jsme si proměřit geopatogenní zóny v pokojích. Věděli jsme, že v pokoji u dvojčat je zóna s horší energií a manžel pořídil speciální lampu, která měla zóny vyrušit.

 

Měsíce plynuly a noci u nás byly vždy ve znamení řevu a nočních děsů. Několikrát za noc jsem vstávala na střídačku k jedné i druhé dceři a trávila u jejich postele poměrnou část noci nekonečným uspáváním a utišováním. Byla jsem zoufalá, nevyspalá, protivná a unavená.

Rvaly se ve mně pocity, že to nezvládám, že dělám něco špatně. Zároveň jsem se bála, jestli je něco nebolí a nezanedbám něco v jejich zdraví.

Když byly miminka, myslela jsem si, že mají hlad, bolí je bříško a uklidňovala jsem se představou, že z toho brzy vyrostou. Holky rostly, ale změna nepřišla. Začala jsem si všímat, že jinde spí lépe než doma. Začala jsem se nad tím zamýšlet a vzpomněla si na feng shui.

Poprosila jsem mého taťku o změření geopatogenních zón v jejich pokoji kyvadlem. Upravili jsme postele podle zón, světových stran, vymalovali pokoj jinými barvami a holky začaly spát celou noc.

key, unlock, books-4900643.jpg

Feng shui mě pohltilo. Chtěla jsem se dozvědět více a více.  Začala jsem se vzdělávat, všímat si souvislostí a chtěla změnit svůj dům i zahradu.

Pochopila jsem ale, že na začátku je potřeba udělat si nejprve v životě prostor pro novou energii a bez razantního zbavování se věcí se to neobejde. Začala jsem najednou vnímat, kolik zbytečných věcí a hraček se nám doma nashromáždilo a cítila jsem tlak a potřebu se věcí začít zbavovat.

Pokud také vnímáte, že toužíte něco ve svém životě změnit, mít novou energii pro své sny, začněte tím,
že zhodnotíte to, co máte kolem sebe nyní.  Napsala jsem o tom svůj ebook zdarma „Uklizený život s Feng shui, klíč k novému začátku“, který si můžete stáhnout.

Přeju Vám, aby i Vy jste našli ten správný klíč a začali žít své sny.

S čím Vám mohu pomoci?